You are here:

Zajęcia codzienne

Zajęcia codzienne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_samochod6.jpgNa co dzień chętnie zaglądam do pobliskiego warsztatu samochodowego. Wszyscy mnie tam znają i pozwalają mi asystować przy naprawach, bo wiedzą, że bardzo pasjonuje mnie motoryzacja. Lubię wiedzieć, co w jakim samochodzie kryje się pod maską i jak naprawić drobne usterki.

Oczywiście sama nie mogłabym pracować w warsztacie, ale lubię zrozumieć, jak objawia się konkretne niedociągnięcie w samochodzie. Od zawsze interesował mnie świat samochodów, jako dziecko bawiłam się przede wszystkim autkami. Moja matka była załamana i wciąż powtarzała, że motoryzacja to zabawa dla chłopców, a nie dla dziewczynek. Ja jednak puszczałam jej gderanie mimo uszu i organizowałam wyścigi samochodowe z efektownymi katastrofami.
Zresztą do dnia dzisiejszego bardzo lubię oglądać samochody. Zbieram albumy i czasopisma, których tematyką jest motoryzacja. Porównuję różne modele aut, potrafię wymienić osiągi większości marek. Uważam, że nie można dzielić zainteresowań na męskie i kobiece, ja na przykład wolę auta niż ciuchy.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top