You are here:

Krótki wyjazd zagraniczny ? co zabrać?

Wypozyczalnia samochodow Gdansk (3)Czasami zdarza się tak, że wypada nam delegacja, której absolutnie się nie spodziewaliśmy. Jeszcze rano byliśmy gotowi na kolejny szary, nudny tydzień, a tymczasem wieczorem dostajemy telefon od szefa czy jesteśmy gotowi na krótki wylot do Francji w celu podpisania ważnej umowy. Przeżywamy wtedy lekki szok ? miły czy nie, wszystko zależy od tego, czy lubimy niespodzianki ? i zastanawiamy się, co najlepiej wziąć na drogę. Wbrew pozorom to nie jest wcale takie proste zadanie.

Oprócz standardowych środków higienicznych takich jak kosmetyczka oraz szczoteczka do zębów, warto wyposażyć się także w książkę na drogę ? lot może nie jest bardzo długi, ale możemy nie mieć miejsca przy oknie. Potrzebna nam też będzie oczywiście zapasowa para ubrań oraz butów, przyda się również odtwarzacz muzyczny, żeby miło spędzić czas.

Pozostaje kwestia odstawienia samochodu ? zobacz ofertę na www.parkingiokecie.pl. Będziesz mieć pewność, że twoje auto jest bezpieczne na parking lotnisko Okęcie, a kiedy wrócisz, będzie czekało na ciebie.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top