You are here:

Zajęcia weekendowe

rp_transport9.jpgW weekendy staram się z reguły zajmować się tylko tymi rzeczami, które lubię najbardziej. Moją pasją jest motoryzacja, a zwłaszcza wyścigi samochodowe. Bardzo lubię oglądać je w telewizji, ale wprost przepadam za wyjazdami na rajdy i oglądaniem tego wszystkiego na własne oczy.

Mój mąż zdaje sobie sprawę z tej pasji, sam zresztą też lubi oglądać rajdy, więc często wyjeżdżamy w weekendy, by potem razem stać na trasie takiego rajdu i kibicować. Niestety żadnej z moich przyjaciółek motoryzacja nie interesuje i nie mogę ich przekonać, że to jest niesamowite przeżycie, tak oglądać z bliska pędzące maszyny. Całe szczęście, że w tej kwestii mogę liczyć chociaż na męża.
W najbliższy weekend wybieramy się właśnie na kolejny z planowanych wyjazdów. Swoje dni wolne ustalamy, biorąc pod uwagę trasy i terminy rajdów samochodowych. Cóż, nie narzekam na to, w końcu motoryzacja naprawdę mnie pasjonuje i jeśli zdarzy nam się, że nie możemy pojechać na jakiś rajd, jestem po prostu wściekła i niepocieszona.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top