You are here:

Transport ponadnormatywny

transport-ponadnormatywny-4Transport ponad gabarytowych ładunków wymaga załatwienia wielu formalności, przed samym transportem. Firmy, które oferują transport ponadnormatywny biorą obowiązek załatwienia wszelkich formalności na siebie, to one, po konsultacji z klientem wytyczają odpowiednią drogę, lub proponują odpowiedni sposób transportu, to one załatwiają wszelkie ubezpieczenia i wszelkie zezwolenia. Obsługa transportu ponadnormatywnego jest więc kompleksowa i bardzo dobra, transport tego typu jest transportem bardzo drogim i wymagającym dużego zaangażowaniu wielu osób i sprzętu specjalistycznego.
Transport powinien przebiegać bezpiecznie, nie powinien zagrażać osobom, które są w niego czynnie zaangażowane jak również powinien być bezpieczny dla całego swojego otoczenia.
Przewoźnicy takich transportów przechodzą specjalne przeszkolenia i muszą posiadać specjalne kwalifikacje do przewożenia takich towarów, cały tabor przewożący jest specjalnie przystosowany do ładunków trudnych, a ekipy ładujące muszą być pracownikami bardzo odpowiedzialnymi.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top