You are here:

Stacja kontroli pojazdów Chorzów

Stacja kontroli pojazdow Chorzow (4)Bez ważnego przeglądu rejestracyjnego czy technicznego, jak mówią niektórzy, nie może pod żadnym pozorem znaleźć się na ulicy. Przepisy w tej kwestii są nad wyraz precyzyjne i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Stacja kontroli pojazdów Chorzów to przykład miejsca, w którym można dokonać okresowego przeglądu rejestracyjnego każdego pojazdu. Stacja kontroli pojazdów Chorzów zapewne będzie miejscem odwiedzanym przede wszystkim przez mieszkańców miasta i okolic, ale z tej usługi może skorzystać każdy, kto tylko tutaj przyjedzie swoim pojazdem. Nie ma przecież w tym zakresie rejonizacji.
Podczas standardowego przeglądu technicznego sprawdza się praktycznie wszystko, co znajduje się w pojeździe. Sprawdza się zatem, numery VIN i rejestracyjny, sprawność kontrolek na desce rozdzielczej,
stan świateł, układ hamulcowy, zawieszenie, układ wydechowy oraz wiele innych elementów. Tylko sprawny pojazd otrzymuje stosowną pieczątkę w swoim dowodzie rejestracyjnym i tylko taki może poruszać się po drogach. O tym nie wolno zapominać.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top