You are here:

SAS – Najpunktualniejsze linie lotnicze

SAS – Najpunktualniejsze linie lotnicze

Skandynawskie linie lotnicze nie narzekają na brak klientów. Coraz więcej pasażerów wybiera tego przewoźnika ceniąc dokonania, które do tej pory były jego udziałem. Jako pierwsza linia lotnicza zapoczątkowała mnóstwo rzeczy na podniebnym rynku dzięki czemu inni przewoźnicy mieli godny wzór do naśladowania. W Polsce także wiele zawdzięczamy linii SAS. Jako pierwsza z portu lotniczego w Poznaniu zaoferowała tanie loty za granicę. Dzięki temu z lotniska Poznań – Ławica ruszyły regularne połączenia z Kopenhagą. Obecnie do dziennej siatki połączeń dodano już trzecie połączenie.

SAS od trzech lat figurował jako najpunktualniejsza linia lotnicza Europy. W tym roku w kwietniu pobiła swój rekord stając się akurat w tym miesięcy najpunktualniejsza linią świata. Pobiła tym samym japońskie linie lotnicze. Prawie 92 procent lotów wykonywanych przez SAS jest realizowana bez opóźnień. Punktualność to nie jedna zaleta. SAS dba przede wszystkim oto aby oferować pasażerom jak najwięcej atrakcyjnych rozwiązań. Między innymi jest to możliwość odprawy w domu, albo dzięki komórce. Poza tym wciąż udoskonala swoją ofertę, między innymi przez zakup wygodnych, ekskluzywnych foteli a także innych urozmaiceń, które czekają na pasażerów we wszystkich klasach linii lotniczych SAS.

SAS daje możliwość połączenia polskich miast z wieloma portami lotniczymi Europy. Głównie operuje między Danią, Kopenhagą i Norwegią. Bilety lotnicze do Kopenhagi kupimy z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Warszawy a także Katowic. Z portu lotniczego w Gdańsku możemy polecieć także do Sztokholmu a także kupić tanie loty do Oslo. Przez SAS wykonywanych jest prawie 80 połączeń w tygodniu w naszym kraju. Oprócz 60 skandynawskich miast z SAS’em polecimy także do Stanów Zjednoczonych, miast azjatyckich a także innych miast naszego kontynentu. Na trasach norweskich z Polski SAS musi liczyć się z konkurencją jak Norwegian a także tanie linie lotnicze Wizz Air, które w tym roku zwiększyły ilość lotów do Bergen, Oslo i Stavanger.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top