You are here:

Przeprowadzki – Grudziądz

przeprowadzki (6)Jak spakować odzież podczas przeprowadzki?

Realizacja przeprowadzki nie jest wcale prosta. Z przewożeniem odzieży wbrew pozorom może być również spory problem. Przede wszystkim łatwo ją zabrudzić, a niektóre plamy ciężko jest później wywabić i usunąć.
Wiele osób uważa, iż odzież najlepiej transportuje się w workach. Nie zawsze się to jednak sprawdza. Przewożone w ten sposób ubranie na pewno się pomnie i wygniecie. Warto więc rozważyć użycie kartonów i pojemników przeznaczonych na odzież. Złożone w nich ubrania zostanę przetransportowane bez szwanku. Zaoszczędzimy w ten sposób czas potrzebny na ich ponowne prasowanie i okładanie.
Niektóre elementy garderoby musimy jednak przewozić w stanie rozłożonym. Dotyczy to np. garniturów, które najlepiej spakować do worków ochronnych. Mamy wówczas gwarancję, że nie ulegną zniszczeniu i nie zamokną w czasie transportu. Poza tym trzeba pamiętać, iż przewożone ubrania powinny być bezwzględnie czyste i suche. Jeśli już koniecznie musimy spakować coś brudnego należy spakować je do osobnego pojemnika.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top