You are here:

Budowa myjni bezdotykowych

Budowa myjni bezdotykowych (3)Myjnia bezdotykowa jako pomysł na biznes
Każdy z nas, kto posiada własny samochód wie bardzo dobrze, że jego utrzymanie nie należy do prostych i tanich zadań. Posiadanie własnego pojazdu wiąże się z wykonaniem wszelkich opłat potrzebnych do legalnego poruszania się nim, wykonaniem technicznych przeglądów okresowych, przeprowadzeniem wszelkich napraw, a przede wszystkim do jego tankowania.

Coraz bardziej popularne stały się więc bezdotykowe myjnie samochodowe, które umożliwiają klientowi na umycie samochodu samemu, stwarzając mu odpowiednie do tego warunki, potrzebne narzędzia, preparaty i kosmetyki. Rozwój tego typu miejsc sprawił, że wiele osób decyduje się na założenie własnej myjni samoobsługowej.

Zaletą prowadzenia tego typu działalności jest brak konieczności zatrudniania pracowników do obsługi stanowisk, ponieważ klient wykonuje wszelkie czynności samemu.

Budowa myjni bezdotykowych wiąże się z koniecznością uzyskania kilku pozwoleń i decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Jak wynika z danych statystycznych rynek jest jednak bardzo rozwojowy. Myjni tego typu powstaje bardzo dużo, a jak się okazuje znajduje się jeszcze miejsce dla kolejnych podmiotów.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top