You are here:

Meble barowe Łaciak

Meble barowe Łaciak
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jesteśmy firmą rodzimą- POLSKĄ. Pragniemy stwarzać funkcjonalne wygodne wnętrza, w których przebywanie z bliskimi może być jedynie przyjemnością. Efektem tego było zaistnienie po latach doświadczeń w produkcji mebli biesiadnych. Z każdym kolejnym rokiem rozwijamy się i udoskonalamy naszą ofertę dla Państwa. W naszych sklepie stawiamy na cenę, funkcjonalność, wygląd i wygodę. Znajdziecie tam Państwo meble barowe, meble góralskie, meble do restauracji. Staramy się dopasować nasze meble góralskie do państwa wymagań. Robimy również meble na indywidualne zamówienie klienta. Sklep nasz ma powierzchnie 1000 m2, co stanowi jedynie część oferowanych przez nas mebli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystko to co sprawi, ze miejsce pracy lub wypoczynku będzie urządzone w sposób funkcjonalny i estetyczny. Proponujemy kompleksowa obsługę Klienta, poczynając od projektowania nowych obiektów, aranżacji, wyposażenia w sprzęt oraz meble barowe według indywidualnych projektów. Stosując nowoczesne technologie zapewniamy dostawy elementów wyposażenia wnętrz wykonanych z ekologicznych czystych, bezpiecznych i trwałych materiałów. Najwyższą jakość wykonywanych usług zapewni Państwu starannie dobrana grupa fachowców wysokiej klasy zweryfikowanych w toku kilkunastoletniej działalności Firmy.

Do produkcji mebli używamy materiałów znanych producentów krajowych i zagranicznych co gwarantuje wysoką jakość wyrobów.
Klientom indywidualnym zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru po montaż , a bezpośredni kontakt z klientem pozwala na dopasowanie meble barowe do wymogów i oczekiwań. Dzięki projektowaniu komputerowemu klient ma możliwość zobaczenia swoich przyszłych meble do restauracji oraz dokonania odpowiednich zmian.

Inne wpisy związane tematycznie z motoryzacją:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top